Informacje i rezerwacje: 📞 22 721 21 00     [email protected]

Hotel Lamberton

Hotel Lamberton położony jest w miejscowości Ołtarzew, 19 km od Warszawy. Naszym Gościom oferujemy komfortowe noclegi w okolicy Warszawy. Hotel dysponuje 102 komfortowo wyposażonymi pokojami z łazienkami. Piękny ogród w stylu rzymskim otaczający hotel jest doskonałym miejscem na wypoczynek. Hotel Lamberton to idealne miejsce na organizację  konferencji, szkoleń oraz imprez okolicznościowych. Wyróżnia nas najwyższa dbałość o każdy szczegół pobytu naszych Gości.

W hotelu funkcjonuje całodobowa recepcja. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00, a kończy o 11:00 dnia następnego. Na terenie całego obiektu dostępne jest bezpłatne wi-fi.

Zapraszamy do  skorzystania z naszych usług.

Odwiedzając Nas – przekonają się Państwo, że hotel biznesowy może być doskonałym miejscem do wypoczynku, rozrywki, integracji, oraz wzmocnienia własnej energii i wewnętrznej motywacji. Zależy nam, aby pokazać Państwu, że wysoka jakość potrafi iść w parze z przystępną ceną.

Serdecznie zapraszam - Małgorzata Biesalska, Właściciel

Pokoje i Apartamenty

Hotel Lamberton - Pokoje i apartamenty

Naszym gościom zapewniamy komfortowe noclegi w okolicy Warszawy – dysponujemy nowocześnie urządzonymi pokojami wyposażonymi w wygodne łóżka, Wi-Fi, telewizory LCD 32”.
czytaj więcej »

Altana

Altana jest doskonałym miejscem do organizacji konferencji, szkoleń oraz imprez okolicznościowych. Doskonale sprawdza się jako miejsce na uroczyste bankiety biznesowe.

czytaj więcej »

Oferta specjalne

W ramach ofert specjalnych mamy dla naszych gości wyjątkowe propozycje.

czytaj więcej »